פעילויות  Odt- גיבוש מנצח


בהרבה מאוד חברות וארגונים ההצלחה הכללית מבוססת בעיקר על עבודת צוות. על מנת לסייע ליצור ארגון מגובש יותר וצוותים מגובשים יותר - מקובל מאוד לשלב מפעם לפעם יום כיף או יום גיבוש. במהלך יום הגיבוש ניתן לקיים פעילויות Odt, ניתן לקחת חלק באטרקציות מיוחדות או לשלב פעילויות תחרותיות מאתגרות במיוחד. פעילויות מאתגרות, בטבע או באתרים מיוחדים יכולות להיות מסמר האירוע גם באירועים המוניים, במסגרות בית ספריות וגם במסגרות אחרות.

האתגר שבפעילויות

כאשר רוצים לארגן יום כיף או יום גיבוש, פעילות חברתית עם ערך מוסף וגם כזאת שמלמדת את המשתתפים על עצמם ועל עמידה באתרים, ניתן לבחור בין לא מעט אפשרויות.
  • גלישת צוקים או אומגה – באזור רמת הגולן או בצוקי הנגב ניתן להשתתף בגלישת צוקים או סנפלינג אתגריים. כאשר הדבר מבוצע עם הדרכה וליווי צמודים – זוהי פעילות מרתקת ומלהיבה גם לחסרי ניסיון. חלופה אפשרית לכך, של פעילות מיוחדת ומלאת אדרנלין היא גלישה באומגה על רקע נופים מרהיבים.
  • מסלולי חבלים מאתגרים – פארקים של חבלים או מתקני חבלים ניידים יכולים להוות רעיון מרתק לפעילויות אישיות או קבוצתיות. ניתן להבנות משימות שונות, לרבות תחרויות, ניתן לשלב מסלולים שונים על גבי מתקנים המתוחים בין עצים, בחורשות או במתחמים ייעודיים.
  • קירות טיפוס – אתגר מסוג שונה הוא פעילות על גבי קיר טיפוס. קירות טיפוס מיוחדים ניתן לשלב עם אומגה וניתן גם לבצע תחרות של קבוצות. נהוג לשלב קירות טיפוס בימי כיף כאשר קיר הטיפוס הוא אחד המתקנים (לצד אומגות, קליעה למטרה ומשימות נוספות עם יעדים ומטרות).
  • פעילות רכובה – פעילות עם משימות לא חייבת להיות מבוססת רק על מתקני שטח, מלהיבים ככל שיהיו. ניתן לשלב גם פעילות רכובה וזאת – על גבי אופני שטח או על גבי רכבי שטח. בנקודת מפגש כלשהי מתפרסים הצוותים ולוקחים חלק במשימות, משתתפים בסדנאות וחווים חוויות.

גיבוש מודרך 

מלבד קיומו של רעיון לפעילות מגבשת - חשוב מאוד לערב בעניין גם צוות הדרכה מוביל. ללא מדריכים מקצועיים ומנוסים יכולה להפוך גם הפעילות האתגרית והמרתקת ביותר לאנדרלמוסיה. לכן, כאשר מחפשים את הדרך להעביר יום גיבוש או יום כיף, כאשר רוצים ערך מוסף, אדרנלין ויצירתיות, חשוב למצוא את צוות ההדרכה האיכותי. 
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: