פארק חבלים: פעילות מהנה ועמוסת יתרונות


מחפשים פעילות שמתאימה לבני כל המשפחה? מעוניינים למצוא אטרקציה מושלמת ליום גיבוש? אחת האפשרויות האידיאליות ביותר עבורכם היא ביקור בפארק חבלים, המציע את מלוא הפוטנציאל לפעילות מהנה בכל קנה מידה. המאמר הנוכחי סוקר את היתרונות המרכזיים של פארקי החבלים למיניהם, תוך התייחסות לפארקים הייחודיים שמעמידה חברת שבילים עבור לקוחותיה.

נקודת המוצא : פארק חבלים מהווה עולם ומלואו

פארק חבלים הוא מקום אידיאלי לביצוע פעילות גיבוש עקב מספר סיבות. הפארק מאפשרת ביצוע של משימות יחידניות וקבוצתיות שונות, הנעשות תוך שיתוף פעולה ולעיתים אף מצריכות היכרות מסוימת בין המשתתפים באתגר. כך, על מנת לעמוד באתגרים השונים שפארקי החבלים עשויים להציע יש צורך בעבודת צוות, בחלוקת תפקידים, במחשבה מחוץ לקופסא וכמובן שגם בשיתוף פעולה. "תרגול" אלמנטים אלה חשוב בכל עסק, ארגון או קבוצה, כאשר הם יכולים לקחת זאת מספר צעדים קדימה ולצרף לפעילות מסרי הדרכה הרלוונטיים אחרים. החברה המתפעלת את הפארק ומארגנת את יום הגיבוש והכיף תוכל בוודאי לסייע בכך.
ברמת העל, הפארק מאפשר לכל אדם להכיר את הפוטנציאל האישי שלו, לעמוד באתגרים שונים ולהתנסות בפעילות השונה מהסביבה הטבעית שלו. אלו הן יכולות חשובות מאד, אצל כל אדם, כאלה שיכולות בהחלט ללוות אותו גם מרגע שהוא יוצא מפארק החבלים וממשיך בשגרת החיים והעבודה שלו.

כך עושים זאת נכון

יש בישראל מספר פארקי חבלים מומלצים מאד, המציעים את כל מה שתואר מעלה ולעיתים גם יותר מכך. חברת שבילים, מהמובילות בישראל בארגון ועריכת ימי גיבוש וכיף, מציעה עבור לקוחותיה שני פארקים קבועים - הראשון, הממוקם בים כרמל, כולל בתוכו גשר חבלים, קיר טיפוס, אומגות, סיפלינג, מגלשת הרים ואפילו מסלול אבובים. המתחם השני ממוקם בפארק הירדן, מצפון מזרח לכנרת, ומציע גשרי חבלים, סולמות, סנפילנג ורשת מארינס. את כל אלה ניתן לשלב, באופנים שונים, בתכנית של היום המהנה.
החברה מציעה, לצד זה, שירות ייחודי של הקמת פארק חבלים מאפס, בכל מקום המאפשר לקשור חבלים לגובה: יערות, מבנים ועוד. מיותר לציין שהקמת הפארקים נעשית בבטיחות מלאה ותוך פרק זמן מינימלי.

פארק חבלים

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: