סדנת  odt – אחת הפעילויות היותר חווייתיות שיש


מה תורם לפיתוח עבודת צוות ולשיפור מיומנויות אישיות וקבוצתיות חיוניות, תוך שמירה על מפלסי הנאה מקסימליים? בשנים האחרונות, הבינו יותר ויותר ישראלים, בעיקר מהמגזר העסקי והמוסדי, כי המפתח לכך הוא סדנאותodt . סדנאות אלה מככבות בתכנית של ימי גיבוש והנאה מגוונים, וזאת עקב שורה ארוכה של יתרונות. הנה כל מה שחשוב לדעת על הסדנאות, תוך התייחסות לחברת שבילים שעורכת כבר שנים פעילויות מהסוג הזה.

קווים לדמותן של סדנאות odt

סדנת odt, ברמה הבסיסית, היא פעילות גיבוש שמיועדת להכיר את הפוטנציאל של כל אדם או קבוצה, וזאת באמצעות סדרה של פעילויות, משחקים ואתגרים אשר נדרש לעמוד בהם. הפעילויות האלה נערכות לרוב בשטחים חיצוניים, מחוץ לסביבה הטבעית שהאדם מכיר, כשביניהן ניתן להצביע על: מתקני A, רשתות עכביש, נדנדות איזון, שטיחים מעופפים וכיוצא בזה, הכל על פי שיקול הדעת של החברה שמספקת את התשתית לעריכת הסדנאות בפועל.
הרעיון המרכזי כאן הוא שכדי לפתור את האתגרים האלה, יש צורך בשילוב בין לא מעט אלמנטים, המהותיים לעבודתה של כל קבוצה. ממש על קצה המזלג, סדנאות ה-odt מצריכות שיתוף פעולה בין אנשי הקבוצה, היכרות ביניהם (אפילו ברמה בסיסית יחסית), מחשבה מחוץ לקופסא, חלוקת תפקידים ועוד. כבר מכאן ניתן להסיק את ההתאמה של סדנאות אלה לימי הגיבוש, אשר נערכים לרוב מתוך מטרה לשלב בין הנאה רבה לכל המעורבים לבין האלמנטים האלה בדיוק. עריכת סדנה, לכן, היא גם צעד עסקי לכל דבר ועניין, שהעסק או הארגון יכולים וצריכים לבחור בו על מנת לשפר את צורת ההתנהלות שלהם.

המפתח: חברה מקצועית

תכנון וארגון סדנת odt אינו דבר של מה בכך, ומכאן שברור מדוע חשוב להקפיד את המלאכה בידיהן של חברות מנוסות המתמחות בכך. חברת שבילים, הפועלת מאז שנת 2006, נחשבת לאחת הבולטות בישראל בשדה המשחק, כאשר במהלך יותר מעשור של פעילות ערכה היא סדנאות גיבוש מסוגים שונים, כולל סדנאות odt. החברה מתאימה את הפעילות לצרכים הספציפיים של הלקוחות שלה, למאפייני הקבוצה ולמטרות יום הגיבוש, כך שאין סדנא אחת שהיא עורכת אשר דומה לחברתה.

סדנת odt

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: