סדנת ODT – קצת ויטמין D לורידים

 
בתקופה שבה הבריאות הפיזית של כולנו הפכה לדאגה מרכזית, האפשרויות למצוא סוגי התעמלות נעימים, מהנים וחווייתיים הפכה לעדיפות גבוהה בקרב הורים בפרט, ובקרב אנשים מודעים לגופם בכלל. אחד מהבילויים שצוברים אהדה הולכת וגדלה בתחום זה הינו סדנת ODT. משמעות השם הינה - Outdoor Training, כלומר אימון באוויר הפתוח, בחוץ. זאת בניגוד לאימונים בחללים הממוזגים של חדרי הכושר ושל המוסדות השונים המיועדים לשריפת קלוריות ולבניית שרירים מבוקרת. עם זאת, המדריכים של ODT מעניקים איכויות שאי אפשר למצוא באימונים מאורגנים ומקורים.


המאפיינים המיוחדים של ODT


השהייה בחוץ תורמת רבות לגוף שלנו - האוויר הנקי, השמש המעוררת הפרשת ויטמין D, האור החשוב כל כך לתחושה הטובה שלנו, יותר חמצן שנכנס לגוף ומבריא את כל אחד מהתאים. פעילות ODT מאפשרת לאדם להרגיש שהוא לא רק התאמן, אלא גם יצא מהשגרה והכיר דרכים להתחזק ולאמן את הגוף שלו בכל מצב נתון. בנוסף, מדובר בספורט קבוצתי שעוזר ליצור גיבוש ותחושת "ביחד", החשובה כל כך בתקופתנו שבה נוצר הרושם שכל אחד עומד בפני עצמו ואינו חלק ממכלול גדול יותר. התרגילים השונים שמבוצעים במסגרת סדנת ODT דורשים חשיבה קבוצתית, קבלת החלטות משותפת ובחירת מנהיג באופן זמני. יחדיו, כל אלה מאפשרים לאנשים בקבוצה להכיר טוב יותר אלה את אלה וגם כל אחד את עצמו.
 

סדנת ODT 
כיצד מארגנים פעילות זו?

 
סדנאות ODT הפכו בשנים האחרונות לדרך נפוצה ואהובה להעביר אירועי גיבוש שיעזרו לגבש צוותים שעובדים ביחד דרך חוויות משותפות ובאמצעות היכרות מחוץ לכותלי העבודה. בנוסף, מדובר בפעילות מתאימה לכיתות בבתי ספר. על מנת להעביר את החוויה הזאת בצורה הטובה וה"זורמת" ביותר, כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום פעילות זה, שיש לה תסריטים מוכנים וגם ציוד מותאם (מתקני אקסטרים למשל). חברת שבילים החלה לערוך את סדנאות ה-ODT המיוחדות שלה לפני שנים רבות, וכיום מציעה ללקוחותיה את הדרכים המותאמות והאיכותיות ביותר לגבש בין חברי צוותים שונים.

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: