סדנאות גיבוש לעובדים


סדנאות גיבוש לעובדים, הן פעילויות תוכן ממוקדות להעלאת המורל וגיבוש העובדים במשרד או מחוצה לו.
סדנאות גיבוש לעובדים, הן פעילויות שאורכן בין שעה וחצי ל 4 שעות המורכבות ממשימות שונות ומגוונות, המחזקות ומנחילות ערכים כגון: גיבוש ושיתופי פעולה, כבוד הדדי, לקיחת יוזמה, חשיבה משותפת, יכולת להגדיר מטרה ולפעול למימושה, ביטחון עצמי, התגברות על בעיות ומכשולים, יצירתיות, מנהיגות חיובית וכריזמה, סבלנות וסובלנות, תפקוד ופתרון בעיות תחת לחץ, מקוריות, נחישות, תקשורת קבוצתית ולקיחת אחריות אישית וקבוצתית.
במהלך היום יופעלו מספר תחנות במשימות שונות, התחנות יאתגרו את המשתתפים בצורה שתחייב אותם לפעול יחדיו בכדי לנצח בתחרות תוך שהם פועלים לפי הערכים המוזכרים לעיל. במהלך היום תחולק הקבוצה לשני צוותים או יותר, שידרשו להתחרות אחד בשני במהלך ביצוע המשימות, את התחרות ניתן לקיים ראש בראש או נגד השעון.
סדנאות גיבוש לעובדים מכניסות תוכן ערכי ליום כיף של קבוצה, מחלקה של ארגון מכל סוג, מפעלים, חברות הייטק, חברות פרטיות וציבוריות אחרות.
הסדנאות משלבות את הפינוק והכיף עם יתרונות איכותיים לגיבוש הקבוצה או המחלקה ועושות את הפעילות למוצלחת במיוחד.
 

דוגמאות למשימות:


איים: פעילות המצריכה שיתופי פעולה, חשיבה מחוץ לקופסא, גמישות מחשבתית ועוד. על הקבוצה לחצות נהר מצד לצד כשברשותם מספר קרשי פלא היכולים לצוף על פני המים. במשימה זו יתחרו שתי קבוצות ראש בראש על היכולת לצלוח מהר יותר מצד לצד. ושהקבוצה הטובה ביותר תנצח!
מעגל חבל: כל הקבוצה יחד במעגל, אוחזים בחבל סנפלינג חזק במיוחד, אחד מחברי הקבוצה (רצוי לא הכבד ביותר J) צריך להלך על החבל מבלי ליפול ולהיעזר בחברי הקבוצה בהקפת המעגל כולו... מאתגר ומשעשע במיוחד

סדנאות גיבוש לעובדים - חברת שבילים
מסדרון לייזר: בתוך שטח תחום נמצא סבך של "קרני לייזר" (מבוך חבלים), על הקבוצה להתחלק לשני צוותים כאשר חצי קבוצה מכוסי עיניים והחצי השני מכוונים, מטרת המשימה היא להעביר את כל מכוסי העיניים במסדרון הלייזר מבלי שיגעו בקרניים.
 
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: