מתקני אקסטרים

 
תחום פעילויות האקסטרים הפך בשנים האחרונות לפופולרי ביותר בקרב אנשים בכל הגילאים. בניגוד לאמונה הרווחת, מדובר לא רק בבילוי לצעירים חסרי מעצורים. מבוגרים רבים נהנים מאוד מפרצי האדרנלין, אך מן הסתם – הם מעוניינים ליהנות ממנו בצורה מבוקרת ובטיחותית. בדיוק לשם כך נועדו מתקני האקסטרים, המאפשרים ליהנות מהחוויה של טיפוס לגובה ושל קפיצות מסוכנות ומאפשרים גם להביא את גוף האדם לשיא היכולת שלו. כל אלה נערכים במסגרת שאינה מסכנת את הבריאות ושמאפשרת בילוי משפחתי (בהתאם לשכבות הגיל, כמובן). עם זאת, מובן שמדובר בעיקר בפעילות המתאימה לילדים ולמבוגרים המלווים אותם.
 

מאילו מתקני אקסטרים ניתן ליהנות כיום?

ספורט אתגרי המקובלים והפופולריים ביותר מהווים למעשה גרסאות משופרות, מורכבות ומאתגרות יותר של מתקני השעשועים שכולנו רגילים לראות בערים ובגנים הציבוריים. יתר על כן, חבלי טיפוס בצורת פירמידה הנמצאים כיום בגנים רבים מהווים דוגמא מעולה למתקן אקסטרים מחושב היטב, המתאים לשכבות גיל שונות (ככל שהילד גדול יותר - כך הוא יכול לטפס גבוה יותר מבלי להסתכן). בנוסף, ניתן לבנות מתקני אקסטרים שונים הכוללים אלמנטים שונים, כגון: עצמה של הידיים, יכולות של הרגליים, שיווי משקל, ועוד. לכל מתקן אקסטרים יש מטרות שונות, לדוגמא – מסלול מכשולים, ולעומתו פעילות חוזרת ומתמשכת. לכל מטרה ולכל יעד ניתן להתאים את סוג המתקן המתאים ביותר.
 
ספורט אתגרי

מתי ניתן ליהנות ממתקני אקסטרים?

 
כפי שכבר נאמר, מתקני אקסטרים המתאימים לילדים גדולים יחסית וגם למבוגרים הפכו כיום לנחלת הכלל. עם זאת, ניתן למצוא מקומות בילוי שבהם ממוקמים מתקנים נרחבים יותר, המאפשרים תחרויות בין קבוצות (כחלק מטיולי בית ספר או כאירועי גיבוש חברתיים). במקומות אלה נמצא צוות מיומן המסוגל לפקח על כך שהפעילות נעשית בצורה בטיחותית וללא סיכון לאף אחד מהמשתתפים. בנוסף, חברות מקצועיות המתמחות בהרכבה של מתקני אקסטרים שונים, בהתאמתם ובבקרה עליהם, מספקות שירות של ביסוס מתקנים אלה ברמות קושי שונות בכל מקום שירצה הלקוח.
אם כך, ניתן לומר שמתקני אקסטרים הופכים לתופעה יומיומית המאפשרת לילדים ולמבוגרים כאחד לעסוק בפעילות גופנית בצורה יומיומית ומשוחררת. חברת שבילים מציגה תיק עבודות מרשים של בניית מתקני אקסטרים ושל תפעולם בכל רחבי הארץ.  
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: