לא צריך לשבור את הראש, כך תארגנו יום גיבוש לחברות:


מדי שנה מגיע היום הזה. היום שבו מחליטים לשבור את הכלים, לצאת מהשגרה. היום שבו מארגנים יום גיבוש לחברות. זה מתחיל ברעיון ובתוך זמן קצר יכול לההפך ליום גיבוש וכיף שיעשה לעובדי החברה רק טוב. ואם לומר את האמת, גם למנהלים, זה תורם הרבה. המעסיק נהנה מעובדים מגובשים יותר, מחברה סינרגטית יותר כמו גם מעובדים שיודעים שהמעסיקם שלהם יודעים להגיד להם גם תודה על ההשקעה והמאמץ.
 
כפי שעולה מן הכותרת כדי לארגן ולהפיק יום גיבוש לחברות לא צריך להיות בקיא ברזי הפעילויות הקיימות היום, זה גם לא תמיד אפשרי – מדי יום יש עוד ועוד אטרקציות ופעילויות שניתן להבא אל העובדים וקשה לעקוב אחרי כל החידושים בתחום. היום יש מקצוענים שיעשו עבורכם את כל העבודה. אנחנו כמובן מדברים על חברות מקצועיות שמתמחות בהפקת יום גיבוש לחברות וארגונים כך שכל שעליכם לעשות זה רק להתקשר, לדבר והכול כבר יסתדר. אתם לא תצטרכו לשבור את הראש, לחשוב יותר מדי, לארגן, להפיק או ליזום. החברות האלו יעשו את הכול, כל מה שעליכם יהיה לעשות זה רק להגיע וליהנות מהפעילויות.

יום גיבוש לחברות

לגבש את העובדים עם שלל פעילויות מאתגרות!

 
יש שפע של פעילויות שיכולות להיות יופי של יום גיבוש לחברות ולעובדיהן. הנה כמה מהפעילויות שניתן לעשות בצפון, כמובן שיש עוד רבות נוספות וכל חברה צריכה להחליט איזה סוג של יום כיך מתאים לה ולעובדיה.
 
פעילויות עם אומגה – בקו ישר עם הציפורים, פעילויות אומגה הן פעילויות אקסטרים בטוחות ומרגשות שכל אחד בכל גיל יכול לקחת בו חלק. עם ריתמות מיוחדות אפשר לחתוך את השמיים וליהנות מפעילות אקטרים נפלאה.
סנפלינג – לגעת בצוקים ובסלעים ולהתחבר לטבע. פעילות אקסטים שכזו אמנם לא מתאימה לכל אחד, אך רבים מהישראלים עוסקים בסנפלינג. פעילויות סנפלינג הן נפלאות, הו מפגישות אותנו פנים מול פנים עם אתגרי הטבע ומגדירות מחדש את הגבולות שלנו.
מבוכים בטבע – הטבע הוא חמקמק, הוא מדהים אך גם מתעתע. פעילויות גיבוש במבוכים בצפון הארץ יכולה לתרום מאוד לאפקט הגיבוש בחברה ולייצר עובדים שיודעים לשתף פעולה ולעבוד בצוות.
 יש עוד פעילויות תוכן לחברות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור!
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: