כיצד לבחור חברה המציעה ימי גיבוש לקבוצותמחפשים חברה המתכננת ומציעה ימי גיבוש לקבוצות? תוהים לאיזו חברה כדאי לבחור ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שפונים אליה? אם כן, הנה כמה נקודות שכדאי לכם לשים לב אליהן לפני שאתם מזמינים את השירות:
  1. הניסיון בתחום – ישנן לא מעט חברות המציעות כיום שירותי תכנון וארגון ימי גיבוש לקבוצות, אולם לא כולן בהכרח הן הכתובת המתאימה לפנות אליהן. אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבדוק מול החברה שבה רוצים להיעזר הוא הניסיון שלה בתחום. חשוב שתהיה זו חברה מקצועית ומנוסה, חברה שפועלת בתחום זה ומכירה אותו היטב, חברה שעובדת עם קהלים מסוגים שונים ויודעת כיצד להתמודד עם אתגרי תכנונו וארגונו של יום גיבוש לקבוצות.
  2. מגוון הפעילויות שמציעה החברה – נקודה נוספת שכדאי לבדוק הן הפעילויות שמציעה החברה. כדאי לפנות לחברה שמציעה מגוון רחב של פעילויות, שניתן לשלב במסגרת יום הגיבוש הזה ולו כדי ליהנות מבחירה מדויקת ונכונה יותר. בין אם מדובר ביום גיבוש לקבוצות של צעירים ובין אם אלו קבוצות של מבוגרים, חשוב שלכל קבוצה יהיה מענה מתאים ופעילויות מהנות וכיפיות ביום הגיבוש הזה.
  3. עלות השירות – גם המחיר הוא פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון לפני שפונים אל החברה. כדאי לבדוק מולה כמה עולים שירותי התכנון והארגון של ימי הגיבוש האלה ומה כולל המחיר: האם הוא כולל כניסה לאתרים השונים? האם הוא כולל גם מדריכים במידת הצורך? האם המחיר כולל אוכל ושתיה במהלך יום הגיבוש ועוד. חישוב לדעת זאת מראש כדי להימנע מאי הבנות. סקר שוק הוא דרך מצוינת להשוות מחירים, להכיר את השירות וגם לבדוק מהו המחיר הריאלי עבורו כיום.
  4. קהל היעד שאליו היא פונה – יש לבדוק מול החברה גם מי הוא קהל היעד העיקרי שאליו היא פונה: האם קהל היעד שלה הוא חובבי האקסטרים, למשל? האם היא פונה בעיקר לצעירים? האם היא מציעה את השירות שלה לכל הקהלים ויודעת להתאים לכל קהל את המענה הנכון עבורו? כדאי להגדיר את הצורך ורק אחר כך לבדוק האם החברה שמציעה את השירות אכן עונה עליו.
ימי גיבוש לקבוצות עם חברת שבילים

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: