יש לנו כמה הצעות ליום כיף עבורכם.


אם אתם יושבים ויושבים כך שעות ארוכות ומחפשים רעיונות ליום כיף ולא מוצאים, אז טוב הגעתם אלינו לאתר. אנו בחברת שבילים מתמחים בארגון ימי כיף ויש לנו כמה הצעות ליום כיף שלא תוכלו להשאר אליהם אדישים.
אנחנו בונים ימי כיף עשירים בתוכן, חוויות ומשמעות ושמים את הדגש על שיתוף פעולה, תיאום, הנאה, פעילויות והפתעות מפתיעות. כל יום כיף נבנה בהתאם לצרכיו ולחלומותיו של כל לקוח ובהתאם לתקציב ולזמן שעומדים לרשותו. אין יום אחד שדומה למשנהו, ימי כיף אחדים הם מהירים אחרים הם איטיים, חלקם עמוסים בפעילויות אקסטרים בעוד אחרות מתונות יותר.
אנחנו מארגנים ומפיקים ימי כיף מא' ועד ת' – כך שאתם לא צריכים לדאוג לשום דבר חוץ מלהגיע עם מצב רוח טוב והרבה מוטיבציה. אנחנו מקשיבים היטב לכל לקוח ולקוח ולאחר שהוא פורס בפנינו את הצרכים שלו, בונים עבורו תוכנית והמעות ליום כיף שבלתי נשכח. ניתן לתכנן ימי כיף לקבוצות, לבני הגיל השלישי, לזוגות, לעובדים, לנוער או ילדים.
המטרה שניצבת לנגד עינינו היא להכין עבורכם יום כיף ייחודי, שיכלול חוויות ופעילויות מיוחדות בנופים המרהיבים של הצפון. הכיף וההנאה שלכם בראש סדר העדיפויות שלנו ונעשה הכול על מנת שאתם תצאו עייפים ומרוצים עד מאוד.  

    
כיף, פעילויות והנאה

הנה לפניכם מספר הצעות ליום כיף:

  • פעילויות באתרים היסטוריים וארכיאולוגיים – הצפון עשיר באתרים ואטרקציות היסטוריות שניתן לבקר בהם ולערוך בהם שפע של פעילויות תוכן מגבשות ומהנות.
  • פעילויות אקסטרים – נכון פעילויות אלו אינן מתאימות לכל קבוצה אבל אם יש נכונות ואת הקבוצה הנכונה ניתן לערוך יום כיף אקסטרימי ומהנה שכולל ספלינג, קיר טיפוס, טרקטורונים ועוד.
  • פעילויות תוכן מגבשות – גם אם לא נלך לאתר היסטורי או נעשה פעילות אקסטרימית, יש הרבה מה לעשות בצפון. בנוף הירוק והייחודי של הצפון אנחנו מארגנים שפע של פעילויות תוכן מאתגרות שמתאימות למגוון רחב של גילאים.
  • פעילויות חורף – כן, גם בחורף יש מה לעשות והרבה. חברת שבילים מציעה ימי כיף חורפיים לכל מי שמוכן לצאת מהשמיכה ולזוז מהתנור. חמת גדר היא דוגמה נהדרת ליום כיף שכזה.
 רעיונות ליום כיף
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: