ימי כיף בצפון, כי מגיע לעובדים שלכם.

 
הם באים לעבודה מדי יום, מבלים את רוב שעות היום בחריצות, כדי שהחברה שלכם תצמח, תשגשג ותגדל. הם נפרדים מדי יום מהילדים, מהאישה וגם מהכלב או החתול ועושים את דרכם למשרד שלכם. הם נותנים 100 אחוז עבודה וגם להם מגיע ליהנות מקצת יציאה מהשגרה. ימי כיף בצפון יכולים להיות המענה המושלם עבורכם, אם אתם רוצים לפנק את העובדים הנאמנים שלכם.
אבל זה לא רק בכדי לצאת מהשגרה, ימי כיף בצפון זו גם דרך להגיד לעובדים שלכם תודה, הוקרה והערכה. וגם לתרום לגיבוש כל הפרטים במשרד לכדי יחידה סינרגטית שיודעת לעבוד כצוות מגובש.
 
אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, לפתוח את המחשב, לגלוש קצת ולחפש פעילויות גיבוש. אתם יכולים לבקש ממנהל/ת כוח האדם או ממנהלת המשרד לארגן עבורכם את ימי הכיף בצפון. אבל אתם יכולים גם לפנות לחברה שמתמחה בדיוק בתחום הזה של ימי כיף בצפון. יש בישראל מספר חברות מקצועיות שיוכלו לספק לכם הפקה שלמה של ימי כיף בצפון, כזו שתדאג לכל הפרטים ומה שיהיה עליכם לעשות זה פשוט להגיע וליהנות מהפעילויות.

ימי כיף בצפון 

לבחור את החברה הנכונה לארגון יום כיף לעובדים

 
אם זו הפעם הראשונה שאתם מתעתדים להשכיר את שירותי של חברה המתמחה בהפקה וארגון של ימי כיף בצפון, אז חשוב שתבחרו את החברה הטובה ביותר עבור העובדים שלכם. הרי לא תרצו להגיע עד לצפון ולגלות שסגרת עסקה עם חברה חובבנית שתהרוס לכם את יום הכיף.

אז איך לבחור חברה ומה לבדוק?

  • בחרו חברה שיש לה ניסיון. לא כדאי להיות שפני הניסיונות של חברות חדשות.
  • בחרו חברה שיש לה ממליצים – זה די קל לבדוק. חברות רציניות ומנוסות מציגות באתר שלהן את הלקוחות שלהן, בדקו אותם ואם יש לכם סימני שאלה, התקשרו אל החברות האלו וקבלו מהן משוב.
  • בחרו חברה שמבטיחה פעילויות בטיחותיות – ימי כיף בצפון אינם ימי שאנטי או ימים שמתרכזים ברגיעה. אלו הם ימים אינטנסיבים העשירים בפעילויות, חלקן פעילויות אקסטרים, אז וודאו שהחברה שאתם בוחרים עומדת בסטנדרטים גבוהים של בטיחות, שיש לה ביטוחים, אמצעי בטחון ורישוי רשמי לעסוק בפעילויות אתגריות.
  • בחרו חברה עם מפעילים מקצועיים – אומגה, קיר טיפוס, סנפלינג – כל אלו הם פעילויות שדורשות הדרכה מקצועית של מדריכים מוסמכים. וודאו שהמדריכים שילוו אתכם יהיו מקצועיים ומנוסים.
 ואל תשכחו לעשות הרבה כיף!
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: