ימי גיבוש לעובדים: מדוע כל מקום עבודה זקוק לכך?


מקומות עבודה בישראל, מעצם ההגדרה שלהם, מאופיינים כמעט תמיד בלא מעט פעולות שצריכות להיעשות סביב השעון, תוך שהן מרכיבות את ההתנהלות השוטפת של העסק או הארגון. אלא שגם במצב הדברים הזה, צריכים אנשי העסק לצאת מהקופסה ולחשוב על פעילויות שונות שיכולות לשבור את השגרה, לשפר את היחסים בין העובדים או אפילו להקנות להם מיומנויות חשובות. ימי גיבוש לעובדים עונים, למרבה השמחה, על ההגדרה הזו בדיוק.

היתרונות של ימי הגיבוש

ימי גיבוש לעובדים נחשבים למומלצים עקב לא מעט סיבות. זה מתחיל עם העובדה שהם מאפשרים למלא את ה"מצברים" של העובדים בלא מעט מרץ, ולו מכיוון שהם יוצאים מתבנית העבודה הקבועה ומבלים מספר שעות בנעימים, יחד עם שאר אנשי העסק. ההנאה הגדולה הכרוכה בימי הגיבוש משפרת בצורה ניכרת גם את תחושת הסיפוק העצמי של העובדים, שמעריכים עוד יותר את מקום העבודה שמשקיע בהם – הדבר מביא לעלייה כמעט בלתי נמנעת בתפוקות של כל עובד, ביום שאחרי הגיבוש.
יחסים תקינים בין העובדים הם מפתח מרכזי לשיפור התנהלות העסק, הן מבחינה חברתית והן כשזה נוגע לסוגיות דוגמת שיתוף פעולה או חלוקת תפקידים. העובדה שימי גיבוש רבים כוללים בתוכם פעילויות העוסקות בהיבטים האלה בדיוק, מאפשרת לא רק לקרב בין העובדים, אלא גם "לתרגל" היבטים אלה ביחסים ביניהם. גם בכך מובטח למעשה שיפור מהותי, אפילו מיידי, באופן ההתנהלות של מקום העבודה, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

מגוון רחב של אפשרויות

לא ניתן לדבר כיום על עריכת ימי גיבוש או כיף לעובדים כאל מקשה אחת, כאשר האפשרויות העומדות בתחום הן פשוט אינסופיות. העדיפות של אנשי העסק צריכה להיות למקום הנמצא באזור פתוח, מה שיתרום לתחושת ה"חופש" והקלילות, וכזה בו ניתן לערוך פעילויות, סדנאות או משחקים מסוגים שונים.
חברת שבילים, הפועלת מאז 2006, מארגנת ועורכת פעילויות שטח ייחודיות, כולל כאלה המיועדות למקומות העבודה השונים, כשבין הפעילויות המהנות אפשר למנות סנפלינג, אומגה, קירות טיפוס, פארק חבלים, מתקני ODT ועוד. בנוסף, עורכת החברה סדנאות ופעילויות קבוצתיות, עם אפשרות להתאמה מלאה למאפייני העסק והעובדים.

ימי גיבוש לעובדים
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: