יום גיבוש לחברות, כי כוחנו באחדותנו.


כמעסיק/ה או מנהל/ת בכיר/ה אתם בוודאי טרודים בשאלות אודות פריון עבודה, תפוקה, כדאיות, הוצאות מול הכנסות, יתרונות מול חסרונות, תוצאות ועוד מיני מדדים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר אתה מנהל עסק או חברה בינונית או גדולה.
חוקרים רבים חקרו את נושא הפריון בעבודה, והתמונה שמצטיירת ממחקרים שנערכו בישראל היא לא ורודה במיוחד. הישראלים עובדים במשך שעות רבות מדי יום, אולם הפריון שלנו לא מן  הגבוהים בעולם. כלומר אנחנו גם משקיעים הרבה זמן בעבודה וגם אין לשעות הארוכות האלו משמעות בשטח – כלומר תפוקה ופריון.
התשובה לבעיה הזו עדיין נדונה ונמצאת בראש סדר היום, אך נראה שעם כל העבודה הזו שכחנו קצת הכיף, הפנאי, הגיבוש והפאן. מחקרים רבים מראים שאם יש לכידות, אחדות, עבודה בצוות, אווירה טובה והרתמות למשימות משותפות ניתן להגדיל את הפריון של העובדים מבלי לאלץ אותם לשבת במשרד שעות כל כך ארוכות.


יום גיבוש לחברות

יום גיבוש אחד, הטענת כוח לימי עבודה רבים.


כדי שעובד ייתן למקום העבודה את המקסימום שלו מדי יום, מקום העבודה צריך להחזיר לו טובה. ויום גיבוש לחברות הוא בדיוק מה שהחברה על כל עובדיה צריכים. מדוע? על כך נדון בשורות הבאות.
  1. כאשר החברה מארגנת יום גיבוש לחברה ולעובדיה העובדים מרגישים שמשקיעים בהם, שחושבים עליהם ומעריכים את זמנם.
  2. ימי גיבוש לחברות מאפשרת התקרבות והכרות טובה יותר בין הפרטים הבודדים המרכיבין את החברה. וכאשר יש הכרות מעמיקה יותר, יש יחסים טובים יותר ויש אפשרויות ליצירת עבודה משותפת.
  3. יום גיבוש לחברות אינו כרוך בהשקעה כספית גדולה, בסה"כ מוותרים על יום עבודה אחד, והתמורה מצד העובדים אינה ניתנת לאמדית בכסף והיא ללא כל צל של ספק תהיה מעבר למשוער.
  4. יום גיבוש לחברות מאפשר למנהלים לזהות מנהיגים חדשים שעד כה לא זוהו על ידי מנהלי החברה.
  5. יום גיבוש לחברה ועובדיה מעיד על אכפתיות של המנהלים כלפי העובדים, וזה אלמנט שמאוד חסר בשוק העבודה הקדחתני והמהיר של היום.
  6. יום  גיבוש מאפשר לנו לצאת מהשגרה היומיומית השוחקת, ומבטיחה עובדים רעננם וטעונים.
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: