טיול אתגרי

 
בילוי משפחתי יכול לתרום רבות ליחסים בין הדורות, בין אחים ואפילו בין בני זוג. בעולם שבו רובנו נאלצים לבלות את מיטב זמננו בישיבה, האפשרות לצאת לטבע, למתוח ידיים ורגליים ולהפעיל קצת את קבוצות השרירים השונות – אין זו רק תרומה גדולה לבריאות, אלא גם דרך מצוינת לשפר את מצב הרוח ולמלא מצברים באור שמש, ברוח נעימה ובזיכרונות נעימים. כאשר זה נעשה יחד עם קרובי משפחה אהובים, מדובר במתנה של ממש. בסופו של דבר, כולנו נהנים קודם כל מהחברה, ושנית מהחוויות המשותפות. אך כדי שהן יהיו אכן מפרות ומפנקות, כדאי לדאוג מראש לכל הפרטים הטכניים של הטיול האתגרי.

 
סוגים שונים של טיול אתגרי

 
ניתן לומר שטיול אתגרי הוא כל טיול הכולל אלמנטים בקשיים מתונים שניתן לעבור עם קצת מאמץ. במילים אחרות, כל טיול שדורש קצת יותר מצעידה רגילה ניתן להגדיר כטיול אתגרי. לקטגוריה זו נכנסים סנפלינג, טיפוס הרים, מסלולים קשים של הקרן הקיימת, מסלולי ג'יפים, טרקים וכו'. בנוסף, ניתן לחלק את הפעילויות האלה למבוססות טבע, או למעשה ידי אדם – לעיתים במסגרת סביבה טבעית, או במרכז ייעודי. לדוגמא, ניתן ליהנות מגלישת אומגה בטבע או ממסלולי חבלים לילדים במרכז ספורט אתגרי. ניתן לטפס על הרים אמיתיים, או לחלופין – על קיר טיפוס מלאכותי, שפעמים רבות מאתגר אפילו יותר מרעו הטבעי.

טיול אתגרי
 

כיצד מארגנים טיול אתגרי?

 
ניתן ליהנות מטיול מאתגר באופן עצמאי, אם אתם מיטיבי לכת, או לבחור הדרכה וליווי של מומחים בתחום. מומחים אלה יעזרו לכם להרגיש בטוחים בכל עת, עובדה החשובה מאוד להורים רבים המעוניינים גם להעניק חוויות לילדים, גם לחזק אותם מבחינה פיזית – אך גם לשמור עליהם מכל משמר. כיום ניתן לתכנן מראש כל סוג של טיול אתגרי, כזה שיעניק לכם את מלוא החוויה, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות. אם אין לכם מספיק מידע על ניהול נכון ובטיחותי של טיולים אתגריים, תמיד מומלץ לפנות למומחים בתחום שיאפשרו לכם ליהנות מהחוויה בראש שקט, בעודכם יודעים שאם משהו לא ילך כשורה - מישהו תמיד "יציל" אתכם. חברת "שבילים" מספקת את כל הדרוש לטיולים אתגריים מהנים ובלתי נשכחים.
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: