טיולי סנפלינג – למי זה מתאים?ישנם בארץ כיום לא מעט אתרי סנפלינג נהדרים, הפתוחים לקהל הרחב ומתאימים לחובבי האתגר והאקסטרים. טיולי סנפלינג הם טיולים המתמקדים בפעילות זו ומשלבים, פעמים רבות, גם אטרקציות נוספות או פעילויות מסוג אחר. אפשר להזמין טיולי סנפלינג עבור קהלים שונים ובמסגרת אירועים מיוחדים:
  • טיולי סנפלינג במסגרת יום גיבוש לעובדים – סנפלינג היא פעילות מאתגרת, מאומצת מאד אך יחד עם זאת גם מהנה במיוחד. מתכננים יום גיבוש לעובדים ותוהים איזו פעילות יוצאת דופן אפשר לשלב במסגרתה? פנו אל חברה המציעה טיולים שכאלה ובקשו ממנה שתתכנן עבורכם יום הכולל סנפלינג ואולי גם פעילויות נוספות.
  • טיולי סנפלינג לכבוד בת/בר מצווה – הילד או הילדה שלכם חוגגים בקרוב בר או בת מצווה ואתם מחפשים פעילות שונה, מגבשת וגם מיוחדת מאד? אם כן, טיול סנפלינג יכול להיות פתרון נהדר עבורכם. תוכלו להזמין אל הטיול בני משפחה נוספים וגם את החברים הקרובים של הילד או של הילדה, רק בדקו מראש האם הם אכן חובבי אקסטרים ופעילויות שכאלו.
  • טיול לכבוד הגיוס או כמתנת שחרור – הילד או הילדה שלכם מתגייסים לצבא בקרוב או שאולי משתחררים מהצבא סוף סוף? מה דעתכם לתכנן עבורם ועבור החברים הקרובים שלהם, בני גילם, טיול מיוחד, הכולל פעילות מאתגרת ושונה? טיולי סנפלינג מאורגנים לכבוד צעירים שמתגייסים או משתחררים מהצבא הם מתנה מושלמת, מתנה שלא שוכחים.
  • טיולי סנפלינג במסגרת החופשה – יוצאים עם המשפחה המורחבת שלכם לטיול בצפון של כמה ימים? מחפשים פעילות קצת אחרת שתוכלו לשלב במהלך החופשה? אם כן, טיול המשלב גם סנפלינג יכול להיות עבורכם ועבור שאר בני המשפחה חוויה מופלאה.
טיולי סנפלינג

כדאי לבדוק מראשאבל רגע לפני שמזמינים את הטיול כדאי לבדוק, מומלץ לבדוק כמה פרטים. ראשית, יש לוודא מול החברה שמציעה ומתכננת את הטיול שברשותה צוות מקצועי, מיומן ומוסמך של מדריכים, העומדים לרשותם של המטיילים. יש לבדוק גם מהו ניסיונה של החברה בתחום טיולי האתגר האלה וגם לשאול את צוותיה לאילו אתרים יוצאים. כך, אם רוצים, אפשר לשלב פעילויות נוספות המוצעות אף הן בסביבה או ביקור באתרים מיוחדים.
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: