חוויה של טיולי אתגר וגיבוש


טיולים מתקשרים בדרך כלל לימי חופשה ונופש, לזמן פנוי עם בני המשפחה או עם חברים קרובים. עם זאת, ניתן בהחלט לשלב גם טיולים מיוחדים ועם ערך מוסף במסגרת מקומות העבודה השונים. שילוב פעילויות של טיולי אתגר לקבוצות או למקומות עבודה יכול להיות מצוין להתרעננות מעבודה אך גם כדי לשפר את הגיבוש, להקנות אווירה טובה יותר בצוותי עבודה, להעביר מסרים ניהוליים שונים ולאפשר למשתתפים לגלות על עצמם ועל עמיתיהם דברים חדשים.

גיבוש בזווית אחרת

במקומות עבודה רבים בעידן המודרני לא קל לעובדים להכיר אלה את אלה. במיוחד בארגונים גדולים, לאור שחיקת היום יום ולאור עומס העבודה והציפייה לעמידה ביעדים, נוצר מצב שבו אפילו קבוצת עובדים קטנה לא מצליחה להפוך ליחידה מגובשת דייה. על מנת לשנות מצב זה או כדי לשפר גיבוש גם במקומות עבודה קטנים ואינטימיים, יום גיבוש לקבוצות הוא הפתרון האידיאלי.
כאשר את יום הגיבוש עורכים בחיק הטבע, תוך כדי טיול בשטח, בשילוב של רכיבה אתגרית על אופניים או בשילוב של כלי רכב ממונעים בעלי הנעה אחורית, מתקבלת חוויה יפה, מעשירה, עוצמתית ומועילה. במהלך חוויה כזאת לומדים המשתתפים יותר על מסוגלות אישית, על עזרה הדדית, עם העצמה אנושית. תוך כדי כך, ניתן ואף מומלץ לשלב משימות שונות, שמאפשרות השלמת הגיבוש והעברת תכנים בעלי משמעות בצורה חיובית ומהנה.

משימות ותחנות

תוך כדי טיולים וימי כיף וגיבוש לקבוצות, אפשר בהחלט לשלב משימות ותחנות שונות של הפעלה ואתגר. על מנת לעשות זאת יש לערוך את יום הכיף והגיבוש בשיתוף חברה מנוסה בתחום זה, עם מדריכים אקטיביים ועם היצע של משימות ותחנות מסוגים שונים. בין התחנות שניתן לשלב בימי כיף בטבע ניתן למצוא:
  • קירות טיפוס בגבהים שונים – הפעילות מבוצעת בצורה מאובטחת.
  • סנפלינג ואומגה – פעילויות אלה יכולות גם הן להתבצע בגבהים משתנים, תוך שימוש ברתמות ביטחון ועל רקע נופי טבע עוצרי נשימה.
  • משימות חבלים – מתקני חבלים יכולים להיות רקע מצוין לפעילות קבוצתית, מעברי מכשולים ואתגרים משותפים.
  • ניתן גם לשלב פעילויות רבות נוספות כגון קליעה למטרה, תחרויות של בניה ויצירת דגמים וביצוע משימות נוספות תוך כדי מעבר בשבילים טבעיים או במתחם שהוכן מראש לצורך כך.

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: