גיבוש לקבוצות: אחת הפעילות היותר מומלצות שיש

קבוצה, מעצם ההגדרה שלה, כוללת בתוכה הרבה מאד פריטים המרכיבים אותה. תשומת לב ניכרת חייבים לקבל היחסים שבין אותם אנשים, שצריכים כמובן להיות החיוביים ביותר שיש; חשבו על מקום העובדה, למשל, או על כיתת בית ספר. הנקודה המרכזית שצריך להדגיש היא שכמעט תמיד יש צורך בביצוע פעולות שונות במטרה להבטיח גיבוש ויחסים תקינים בין חברי הקבוצה, כאשר אחת ההחלטות המומלצות ביותר היא עריכת יום גיבוש עבור אותה קבוצה.

כל הסיבות לפעול למען הגיבוש

כשמדברים על יום גיבוש לקבוצות, רק קונוטציות חיוביות עולות לאוויר העולם. זה לא מקרי, כאשר ימי גיבוש מקושרים אצלנו עם הנאה רבתי, שהייה בחברת אנשים שאנחנו מכירים (לעיתים אפילו חיים יחד איתם) ולרוב גם פעילויות שאמורות לשפר את היחסים בין חברי הקבוצה עוד יותר. בנוסף לכך, פעילויות הגיבוש מאפשרות לשבור שגרה, מה שחשוב עבור כל אדם, ובכך גם למלא את כל אחד מחברי הקבוצה באנרגיות מחודשות להמשך הדרך.
פעילות גיבוש לקבוצות, ועל אחת כמה וכמה יום שלם אשר זוהי המטרה המוצהרת שלו, מגלמים הרבה מאד אפשרויות. מעבר ליציאה לחיק הטבע ולמימד ההנאה המובטח לכל אדם המשתתף בגיבוש, ניתן בהחלט לעבוד על היבטים שונים ביחסים בין חברי הקבוצה. ימי הגיבוש, בהמשך לכך, כוללים בתוכם בלא מעט מקרים פעילויות קבוציות ומשחקים, המתרגלים היבטים דוגמת חלוקת תפקידים, שיתוף פעולה, חשיבה מחוץ לקופסא לצורך פתרון בעיה ספציפית ועוד. אלו הם כלים חשובים עבור כל אדם, וכאלה שישפרו את התנהלות הקבוצה כולה בימים שלאחר פעילות הגיבוש.

יום גיבוש לקבוצות

אז איך מתחילים?

מגוון האפשרויות בעריכת ימי גיבוש לקבוצות רחב מאד, כאשר לא מעט אתרים וחברות מציעים זאת בישראל. ההמלצה המועילה ביותר היא להיעזר בשירותיה של חברת שבילים, הפועלת בתחום מזה כעשור ומתמחה בארגון ועריכת ימי גיבוש. החברה מציעה אפשרויות מהנות מאד מהן ניתן לבחור, ובכלל זה קירות טיפוס, סנפלינג, פארק חבלים, סדנאות, פעילויות קבוצתיות. אנשי החברה מארגנים עבור כל קבוצה את הפעילות האידיאלית עבורה, בהתאם למאפייני הקבוצה ולמטרת הגיבוש, ומלווים את אנשיה עד להשלמת הפעילויות על הצד הטוב ביותר.
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: