אתגרים בטבע לפעילות מגבשת 


לחץ כאן לעריכבאורח החיים המודרני קיים סוג של ניתוק מהטבע ומהנוף. למרות זאת, כמעט לכולם יש כמיהה בדרגה כזאת או אחרת לצאת מפעם לפעם לחיק הטבע וליהנות מהמראות שניתן למצוא בצפון הארץ וברמת הגולן. את הכמיהה הזאת לשנות אווירה מפעם לפעם, את הכמיהה הזאת לאוויר נקי ונופים נפלאים ניתן לשלב עם פעילות מגבשת של אתגרים בטבע. בזכות הצורות השונות של פעילויות וספורט אתגרי, בזכות קיומם של מדריכים מנוסים ותחרויות מהנות ניתן לשלב טבע ונוף עם ימי גיבוש וכיף חווייתיים ומהנים מאין כמותם.

אתגרים בטבע

מטיילים, רוכבים, גולשים

עבור המתעניינים בעריכת יום גיבוש לקבוצות ישנן לא מעט אפשרויות טובות ומלהיבות. לצד האפשרות לעריכת טיולים או צעדות המשולבות עם משימות המחולקות בין קבוצות שונות ניתן למצוא גם עוד שפע של חוויות.
  • פעילות על גלגלים – ניתן לשלב משימות תחרותיות וסדנאות בטבע ביחד עם פעילות על גלגלים. פעילות כזאת יכולה להיות מסלול שטח על גבי רכבי שטח ממונעים או לחילופין – מסלולי אופניים על רקע נוף צפוני גלילי או הררי.
  • סנפלינג וגלישת צוקים – נופי רמת הגולן משופעים לא רק מסלולים רטובים של נחלים ונהרות. ברמת הגולן יש גם אתרים נפלאים לגלישת צוקים מאתגרת. גלישת צוקים בליווי מדריכים מנוסים יכולה להיות חלק מיום גיבוש מלהיב או חלק מטיול מאתגר. ניתן גם לשלב זאת עם נקודות עניין נוספות ומשימות תחרותיות בשטח.
  • אפשרויות נוספות לגיבושים בטבע ניתן למצוא בסדנאות בישול בשטח, ביצוע משימות ופתרון חידות תוך כדי סבב תחנות, משימות ואתגרים על גבי מתקני חבלים, גלישה על גבי אומגה המתוחה בין שתי נקודות בחיק הטבע ועוד.

למי זה מתאים

אתגרים בטבע יכולים להתאים לקבוצות שונות ובמסגרת אירועים שונים. בין היתר ניתן לשלב זאת כימי גיבוש לארגונים וכחוויות לבתי ספר שונים. ניתן גם לקיים זאת במסגרת אירועים המוניים, קרנבלים, צעדות, הפנינג. זה מושלם לארגונים שרוצים לאפשר לעובדים להתרענן וגם ללמוד תוך כדי כך לפעול בצוות, לעמוד באתגרים, להגיע להישגים בלתי צפויים שגם מעלים קצת את הדופק.
ראוי להוסיף ולומר שכאשר מחפשים חברה שמארגנת ימי כיף אתגריים בטבע אין מקום לפשרות. חשוב שתהיה זו חברה מנוסה, עם מדריכים מוסמכים, ביטוח למשתתפים, מתקנים איכותיים ותכנים מתוכננים היטב.
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: