ארגון יום גיבוש לקבוצות – לבד או עם חברה?אתם רוצים לגבש עובדים? קבוצת חברים? ילדים? נוער? אבל לא יודעים מהיכן להתחיל? הגעתם למקום הנכון. בכתבה הבאה נראה כיצד מפיקים יום גיבוש לקבוצות? מה זה אומר בעצם? מי יכול לעזור לנו? ועד כמה ניתן להעזר?

ארגון עצמאי של יום גיבוש לקבוצות


במציאות אנחנו יכולים לנסות לארגן בעצמנו יום גיבוש שכזה. אם יש לנו זמן פנוי, קצת קשרים, יכולת מחקר וחיפוש ומוטיבציה – אפשר לעשות את זה לבד. אולם חשוב לזכור מדובר בעבודת תאום והפקה לא פשוטה כלל ועיקר. צריך להזמין הסעות, לאשרר את הגעת המשתתפים, לעיתים לגבות כסף, לבחור פעילויות, לוקיישן, לחשוב על משחקי גיבוש, לבדוק ולתכנן ארוחות, לקנות מצרכי מזון במידה ומחליטים על פיקניק בטבע, להביא ציוד (שמיכות, ציידניות, מערת הגברה, חבלים וכו'), לרכוש ביטוח מתאים ועוד – בהתאם ליום הגיבוש שאתם מתכננים לקבוצה.
אם כן, רואים בברור כאן שיש לא מעט דברים לעשות ולתאם כאשר רוצים לתכנן יום גיבוש לקבוצות. זה אפשרי לעשות זאת באופן עצמאי, אבל אפשר גם אחרת. איך?
 

עם חברה שמארגנת ומפיקה ימי גיבוש לקבוצות


מנגד, יש לנו אופציה נוספת – לפנות לחברות מקצועיות שעיקר התמחותן – ארגון והפקה של ימי גיבוש לקבוצות ועובדים. יש מספר חברות כאלו בארץ וכדאי מאוד לבחון את ההצעות שהן מציעות. כך למשל, אם אתם רוצים לקיים יום כיף וגיבוש בצפון, חפשו ברשת חברה שמציעה שירותי ארגון ימי גיבוש בצפון, למשל בגליל או בגולן. אם אתם יודעים איזה קונספט אתם רוצים ולא סגורים על לוקיישן, תוכלו לחפש לפי הקונספט שבראשכם. אבל גם אם אין לכם מושג ירוק מאיפה להתחיל ואיך לחפש פשוט חפשו בגוגל "ימי גיבוש לקבוצות" וכבר יופיעו לפניכם מספר אתרים של חברות שזו עבודתן.
כאשר אתם בוחנים את החברות שימו לב לפרמטרים הבאים: וותק של החברה, המלצות, חפשו ביקורות שליליות ברשת, התקשרו ללקוחות שכבר עבדו עם החברה, שאלו על ביטוח וביטחון, וודאו שהם מארגנים את כל יום הגיבוש ולא רק חלק, שאלו על הספקים שאיתם הם עובדים, מה קורה במידה ויהיו בעיות, איזה סוג של הדרכה, הפסקות אוכל ואל תחתמו עם חברה שאין לה גב ואחריות.
שיהיה בהצלחה!

יום גיבוש לקבוצות
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: