איך מעבירים בהצלחה טיולים בצפון עם הילדים?

 
אתם רוצים לצאת קצת מהשגרה, החלטתם שאתם רוצים "לעייף" את הילדים, לעשות איתם  פעילות נעימה, אולי אפילו קצת אתגרית אבל אתם לא רוצים את הבלגן, את הכאב ראש והאנרגיה שכרוכים בארגון. אז אתם מחליטים שהכיוון שלכם הוא צפונה ושואלים את עצמכם איך מעבירים בהצלחה טיולים בצפון עם הילדים?
שאלה זו נשאלת על ידי הורים רבים, הורים שרוצים לחוות עם הילדים שלהם את הילדות, את הארץ היפה שלנו, אבל לא רוצים לאבד את הסבלנות ולא רוצים יותר מדי כאבי ראש. איך עוברים בשלום ובלי עצבים טיולים בצפון עם הילדים?
 

רק תגיעו, אנחנו נדאג להכול!

טיולים בצפון עם הילדים

 
חשבו להבין שהיום אפשר לממש כמעט כל רצון וכל חלום. כך זה בעולם הצריכה, התיירות והמזון וכך זה גם בתחום התיירות – פנים וחוץ כאחד.
נכון להיום יש מספר חברות בישראל שיכולות לבנות עבור המשפחה שלכם יום טיולים בצפון עם הילדים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר, לספר על הפעילויות שברצונכם לחוות, ובתוך כמה שעות תוכלו לקבל הצעות לטיול בצפון עם הילדים שמתאימות בדיוק למה שתיארתם. לא פחות ולא יותר.
אם תרצו תוכלו לקחת חלק בפעילות משפחתית בלבד, אם תבקשו תוכלו להצטרף למשפחות אחרות או אפילו לקבוצה גדולה יותר. ניתן לארגן טיול משפחתי באיזה מסלול מרהיב בצפון אך גם ניתן לשלב במסלול מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות. על אילו אטרקציות אנחנו מדברים?
 

אטרקציות בצפון למשפחות עם ילדים:

 
 
  1. טיולי אופניים – את המסלול בצפון עם הילדים תוכלו לעשות בהליכה רגלית, אך גם תוכלו לעשות את המסלול על גבי אופניים. זה מתאים גם למשפחותע ם תינוקות קטנים, יש עזרים בטיחותיים גם לתינוקות וגם לקטנטנים.
  2. קיר טיפוס – ילדים משתגעים על זה, זה ידוע. בצפון יש אפשרות לארגן פעילויות קיר טיפוס. כדיי להיות בטוחים שהילד/ה מטפסים על קיר בטיחותי וודאו שיש רישוי ייעודי וכן אישור ממהנדס לקיר הטיפוס שאליו אתם הולכים.
  3. אומגה – מי לא אוה באומגה? גם הילדים וגם המבוגרים שבינינו. להרגיש כמעט כמו ציפות בנוף של הרים פורחים – מה יכול להיות יותר יפה מזה???!!!
  4. סנפלינג – חוויית אקסטרים לכל הדעות. להיות תלוי כך בין הארץ לשמיים קרובים לטבע במלוא מובן המילה. וודאו שאתם עורכים פעילות שכזו בבטיחות ועם ליווי מקצועי של מדריכים מוסמכים.
 
חוויה נעימה!
 
 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: