אופציות מומלצות לעריכת יום גיבוש בצפון

צפון הארץ, ללא כל ספק, הוא המקום האידיאלי על מפת ישראל לטיולים. אלא שבמהלך השנים גילו רבים כי זהו ה-איזור לבצע פעילויות גיבוש מסוגים שונים, וזאת עקב מספר אתרים עמוסי אטרקציות מהנות, שמתאימים כמו כפפה ליד לפעילויות מהסוג הזה. המאמר הנוכחי מציג עבורכם את היתרונות שבעריכת יום גיבוש בצפון, תוך המלצה על חברה שלוקחת את התחום מספר צעדים קדימה.

המטרה: גיבוש והנאה

לא ניתן להצביע על נוסחה חד משמעית של יום גיבוש, כאשר בכל מקרה ומקרה יש מאפיינים שונים של הקבוצה המגובשת, דינמיקה שונה המתפתחת במהלך יום הגיבוש ונתונים "טבעיים" שונים של המקום בו נערך היום. המכנה המשותף לכל ימי הגיבוש הוא הרצון של המארגנים (והמשתתפים) לפעילויות מהנות, שלא רק שיקרבו בין האנשים המרכיבים את הקבוצה, אלא גם יספקו לכל אחד מהם הנאה לכל אורך הפעילות. אסור לשכוח כי מרגע שאנשים שומעים על יום הגיבוש הם מפתחים לגביו ציפיות, אשר ברוב המקרים מתגשמות במלואן, לשמחתו של כל מי שלוקח חלק בפעילות הגיבושית.
באמצעות יום גיבוש ניתן לקרב בין האנשים, אך גם לתרגל היבטים שעשויים להיות חיוניים בהתנהלות שלהם לאחר מכן - שיתוף פעולה בין מספר אנשים, פתרון משימה בלחץ של זמן, חלוקת וניהול תפקידים וכיוצא בזה. זאת הסיבה בגינה ימי הגיבוש נפוצים מאד בקרב מקומות עבודה וארגונים, שיודעים כי הם יכולים להפיק באמצעותם מגוון רחב של תמורות, כולל כאלה שמשפיעות על עתיד הארגון.

התנאים האידיאליים של אזור הצפון


כאשר עורכים ימי גיבוש באזור הצפון, נמצאים בנקודת פתיחה מצוינת. האזור מגיע מספר אתרים האידיאליים למטרה זו, רובם ככולם מגלמים בתוכם את החיבור הנדרש לטבע. אם לוקחים בתור דוגמא את הפעילויות שמוצעות על ידי חברת שבילים, אפשר להצביע על פעילויות מהנות דוגמת סנפלינג, אומגה, קירות טיפוס, פארק חבלים ועוד. ניתן לערוך פעילויות שלמות, אפילו על פי קונספט אחד, שיכול בהחלט להתאים למאפיינים של החברה או הקבוצה. במהלך השנים ערכה החברה אינספור ימי גיבוש, שהסתיימו כולם בהצלחה רבה בזכות ההיצע פעילויות המהנות, התכנון המוקפד והליווי האישי של אנשי החברה.

יום גיבוש בצפון

 
 
שבילים יום גיבוש לקבוצות
Facebook
שבילים                                                                                                     מאמרים
מושב אבני איתן רמת הגולן 12925 

טלפון: 04-6600271,  פקס: 04-6600072,  דוא”ל: info@svl.co.il

המלצת החודש של שבילים:  סודות במנזר מרוץ אל מקום וזמן אחר.
אתגר קבוצתי מרגש ומגבש עשיר ברקע היסטורי רב שנים  בתוך שרידיו של מנזר אבטימיוס העתיק.
בין השרידים של המנזר הנטוש מהתקופה הביזנטית טמון לו סוד עתיק, אך רק אלו שידעו לעבוד יחד כקבוצה ויצליחו להתמודד מול משימותיו של ראש המנזר יזכו לגלות את הסוד העתיק של אבטימיוס וליהנות מחוויה מיסתורית ומהנה.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת שבילים בע”מ ©2017
 
עיצוב והקמת אתרי אינטרנט: